Hírek

Elégedett kiállítók a 2013-as Afrika Expon

2013.02.21.

A kiállításszervező felé számos pozitív visszajelzés érkezett a kiállítók részéről. Idézetek a kiállítói vendégkönyből:

 "Sok örömmel és lelkesedéssel készültünk az expora. A programot nagyon jól szervezettnek éreztük, a többi kiállítói is nagyon barátságos volt. Jó volt a hangulat. Jövőre veletek ugyanitt!"

 

"Nagyon sok szeretettel fogadtuk a meghívást idén először. Köszönjük, hogy kicsit közelebb hozhattuk Afrikát az emberek szívéhez, remélem mindenki otthonába eljuttattunk egy kis szívből melegséget. Nagyon jól éreztük magunkat. Fantasztikus emberek, érdekes programok, rengeteg kapcsolat és hatalmas élmény volt, hogy itt lehettünk."

 

 

"Először voltunk a rendezvényen, színes programok voltak, rengeteg ember és ami a lényeg: rengeteg Afrika iránt érdeklődő, Afrika sorsát szívén viselő emberrel találkozunk. Remélem sikerült Afrikát rajtunk keresztül is közelebb hozni, megismertetni."

 

"Reméljük, sikerült az afrikai kultúrát és gasztronómiát rajtunk keresztül is megismerni, és a vendégek gazdag élménnyel, figyelmes kiszolgálással gazdagodhattak. Reméljük, a jövőben többször is találkozhatunk. Köszönjük, hogy itt lehettünk!"

 

"Köszönjük a lehetőséget, amely megjelenést biztosított mind vállalkozásunknak, és a forgalmazott termékeknek, mind egyesületeink részére. Büszkék vagyunk rá, hogy bemutathattuk az afrikai együttműködések során szerzett tapasztalatainkat."